مزایای پارتیشن شیشه ای

در دفاتر تجاری مدرن، استفاده بهینه از فضاهای موجود از اهمیت زیادی برخوردار است. از طرفی هزینه توسعه دفتر بالا می‌باشد و جابه جایی و تغییر محل شرکت نیز زحمات زیادی به دنبال دارد. معمولا تغییر محل شرکت در اولویت مدیران نخواهد بود. به عنوان یک گزینه جایگزین، بسیاری از مدیران به دنبال استفاده از پارتیشن های اداری هستند تا با تقسیم بندی اتاق‌ها، بیشترین استفاده را از فضای موجود ببرند. اگر می‌خواهید از پارتیشن در فضایتان استفاده کنید اما نمی‌دانید کدام نوع برای فضایتان مناسب تر است و به دنبال پارتیشنی هستید که فضایتان را علاوه بر مدرن بودن لوکس کند، ما به شما پارتیشن‌های شیشه ای را پیشنهاد می‌کنیم صرف نظر از تمام این صحبت‌ها و اختلاف نظرها، پارتیشن های شیشه ای اداری مزایای زیادی دارند.

مزایای پارتیشن شیشه ای

مزایای پارتیشن شیشه ای

از جمله این پارتیشن ها علاوه بر اینکه از انعطاف پذیری خوبی در اجرا برخوردارند، ظاهر جدید و مدرنی به فضای داخلی می‌دهند. در ادامه برخی از مزایای نصب پارتیشن های شیشه ای اداری را برای شما شرح خواهیم داد.

 

طول عمر از مزایای پارتیشن های شیشه ای

طول عمر از مزایای پارتیشن های شیشه ای یکی از مزایای خیلی مهم پارتیشن های شیشه ای رنگی می‌باشد. اگر پارتیشن مورد استفاده شما در اداره و یا دفتر خود از ضخامت مناسب و استاندارد برخوردار باشد و در برابر ساییدگی و شکستن مقاوم باشد، با مراقبت و نگهداری درست، می‌توان سال‌ها از پارتیشن های شیشه ای رنگی استفاده کرد.

 

ظاهر زیبای پارتیشن شیشه ای

یکی از مزایای پارتیشن های شیشه ای رنگی ظاهر زیبای آن‌ها می‌باشد. این نکته را نمی‌توان نادیده گرفت که پارتیشن، نقش اساسی را برای جذاب شدن محیط کسب کار شما ایفا می‌کند. با وجود طیف گسترده ای از روش‌های موجود مانند مات کردن و حکاکی و چاپ روی شیشه، پارتیشن های شیشه ای اداری نیز ظاهری کاملا مدرن و جذاب را ارائه می‌دهند که تقریبا می‌تواند در هر فضایی استفاده شده و هر مکانی را تکمیل کند.

ظاهر زیبای پارتیشن شیشه ای

ظاهر زیبای پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای بدون شک ظاهری بسیار حرفه ای به دفتر کار می‌بخشد که این ظاهر حرفه ای بر مشتریان بالقوه نیز تاثیر گذار خواهد بود. مهم نیست که چقدر ظاهر شرکت شما قدیمی یا بی نظم و بهم ریخته به نظر می‌آید، پارتیشن های شیشه ای قطعا ظاهر این شرکت را مدرن خواهد کرد. این مسئله باعث تقویت روحیه کارکنان و بهره وری آنان نیز می‌شود.

 

تمیز کردن آسان

ممکن است بخاطر استفاده از شیشه دراین نوع از پارتیشن ها تصور کنید که تمیز کردن آن‌ها کار سخت، زمان بر و پر هزینه‌ای باشد، اما این باور غلط است. چرا که تمیز کزدن آن‌ها کارآسانی می‌باشد، تنها کافی است دستمالی مناسب و شیشه شور خریداری کنید و با صرف کمترین زمان و هزینه پارتیشن را برق بیاندازید و از تمیز بودنش لذت ببرید.

 

انعطاف پذیر

انعطاف پذیری از مهم‌ترین مزایای پارتیشن های شیشه می‌باشد چرا که به راحتی می‌توانید آن‌ها را جابه جا کنید و در محل دیگری نصب نمایید. در صورتی که تغییر نقشه یک اتاق با استفاده از دیوارهای سنتی زحمت و هزینه زیادی برای شما در بر خواهد داشت. مهم ترین دستاورد مالی پارتیشن های شیشه ای، انعطاف پذیری بالای آن‌ها است. با کمک یک طراح و نصاب ماهر، نیازی به ثابت بودن پارتیشن های شیشه ای نیست و به راحتی می‌توانید آن‌ها جا به جا کنید.

 

استفاده حداکثری پارتیشن شیشه ‌ای از نور طبیعی

یکی از مشکلات بسیاری از محیط‌های کاری نبود نور طبیعی است که این مسئله به مرور زمان باعث ایجاد تاثیرات روانی منفی بر کارکنان می‌شود. بنابراین وجود نور در فضا از اهمیت بالایی برخوردار است و چه خوب است اگر این نور، طبیعی باشد. نور طبیعی در محیط‌های اداری باعث بهبود عملکرد و کارایی فعالیت‌ کارمندان می‌شود که امروزه کمبود آن در فضاهای اداری کاملا احساس می‌شود. پارتیشن شیشه ای این امکان را فراهم می‌کند تا از حداکثر نور ورودی به محیط استفاده کنید.

استفاده حداکثری پارتیشن شیشه ‌ای از نور طبیعی

استفاده حداکثری پارتیشن شیشه ‌ای از نور طبیعی

اگر در محیط اداری از این نوع پارتیشن استفاده کنید می‌توانید به مرور زمان بهبود عملکرد شرکت و پر انرژی بودن کارکنان در طول روز را مشاهده نمایید. پس نتیجه اینکه نصب پارتیشن های شیشه ای یکی از بهترین روش ها برای ورود نور طبیعی به محیط کار است.

 

تولید در رنگ‌، طرح‌ و اندازه های مختلف

یکی از بهترین و جذاب ترین مزایای پارتیشن های شیشه ای تنوع در رنگ، طرح و اندازه آن‌ها می‌باشد. پارتیشن های شیشه ای این امکان را به شما می‌دهند تا به راحتی با توجه به سبک دکوراسیون، رنگ‌های موجود در فضا و ارتفاع مدنظر خود را، سفارش دهید. به گونه ای می‌توانید بین دکوراسیون و پارتیشن هماهنگی ایجاد کنید و به جذابیت هر چه بیشتر فضا کمک نمایید.

 

افزایش بهره وری کارمندان

اجرای پارتیشن های شیشه ای باعث افزایش بهره وری کارکنان می‌شود. آگاهی از این موضوع که آن‌ها تحت کنترل و نظارت دائمی شما هستند، باعث می‌شود تا بیشتر بر کار خود تمرکز داشته باشند و سخت کوشی بیشتری از خود نشان دهند. علاوه بر اینکه پارتیشن شیشه ای باعث کاهش تنبلی در محیط کار می‌شود، مسئولیت پذیری و جوابگویی آنان را نیز تقویت می‌کند و یا به علت وجود نور مناسب در فضا با انرژی بیشتری از قبل کار خود را انجام دهند. این موارد باعث افزایش بهره وری کار خواهد شد.

 

هزینه اجرای پارتیشن شیشه ای

پارتیشن های شیشه ای رنگی در مقایسه با دیوارهای ثابت در واقع قیمت بسیارکمتری دارند و به صرفه می‌باشند. نصب پارتیشن های شیشه ای بسیار سریع و آسان است و نیازمند تغییرات ساختاری نیست. بنابراین در صورت نیاز به تغییر ابعاد اتاق‌ها و … هزینه‌های تغییرات خیلی کم خواهد بود.

هزینه اجرای پارتیشن شیشه ای

هزینه اجرای پارتیشن شیشه ای

از طرفی با استفاده از پارتیشن های شیشه ای، در طول روز نیاز به چراغ الکتریکی نیز کاهش می‌یابد. در نتیجه مصرف انرژی هم کاهش یافته و در نهایت هزینه‌های کلی شرکت کاهش می‌یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست