شیشه لاکوبل خاکستری

این نوع از شیشه ها در طی مرحله اول از یک طرف رنگ آمیزی می‌شوند و در مرحله دوم آن را با یک لایه از ورق PVC لمینت می‌کنند. این لایه پی وی سی نقش حفاظتی برای شیشه دارد. از ویژگی های لمینت شدن می‌توان به این اشاره کرد که شیشه ها در هنگام شکستن احتمالی ایمن می‌باشد و ریزشی در کار نیست. شیشه لاکوبل خاکستری به دو صورت شفاف و مات ارائه می‌شوند. این شیشه ها معمولا در محیط‌های داخلی و به صورت پوشش‌هایی در دکوراسیون داخلی استفاده می‌شوند به این علت که نور را از خود عبور نمی‌دهند.

شیشه لاکوبل خاکستری

شیشه لاکوبل خاکستری

شیشه‌های لاکوبل را می‌توان جایگزین کاغذ دیواری کرد، چرا که به آسانی تمیز می‌شوند و ضد خش نیز می‌باشند. این نوع از شیشه ها در اندازه‌های مختلفی تولید و عرضه می‌شوند و کاربردهای زیادی در صنعت ساختمان سازی و دکوراسیون داخلی دارند. شیشه لاکوبل اخیراً در آزمایشگاه‌ها، بیمارستان‌ها، داروخانه‌ها و محیط‌های حساس با پوشش ضد باکتری تولید شده است.

 

کاربردهای شیشه لاکوبل خاکستری

شیشه‌های لاکوبل خاکستری در دکوراسیون داخلی منازل، بیمارستان‌ها، فروشگاه‌ها و … کاربرد زیادی درند برخی از این کاربردها را در زیر بررسی خواهیم کرد با ما همراه باشید.

 

رومیزی شیشه ای لاکوبل خاکستری

از شیشه رنگی در ساخت وسایل زیادی کمک گرفته می‌شود، یکی از این وسایل، رومیزی شیشه‌ای است. درخشش خاص شیشه بر روی میز موجب افزایش استفاده از شیشه در ساخت انواع میز و رومیزی شد تا جایی که امروزه شیشه رومیزی یکی از راه‌های استفاده از شیشه رنگی در عرصه دکوراسیون است. بهره گیری از شیشه های لاکوبل خاکستری به عنوان شیشه های رومیزی دائما در حال گسترش است. این شیشه ها، شادابی و تازگی منحصر به فردی را برای دکوراسیون به ارمغان می‌آورند.

رومیزی شیشه ای لاکوبل خاکستری

ضخامت شیشه های رومیزی لاکوبل خاکستری شامل شیشه 6 میل، شیشه 10 میل، شیشه 16 میل و شیشه 20 میلی متری هستند. بیشتر بودن ضخامت شیشه، هرچه ضخامت شیشه بیشتر باشد استحکام آن نیز بیشتر خواهدبود. با روی کار آمدن شیشه های رنگی، استفاده از شیشه های کاملا شفاف در میزها جای خود را به استفاده از شیشه های رنگی دادند. این شیشه ها زیبایی چشمگیری به چیدمان داخلی و مبلمان می‌دهند. این شیشه کاملا ضد باکتری بوده و هیچ چیز در آن نمی‌تواند نفوذ کند. اگر توجه کرده باشید، در مکان‌هایی که تاکید بر حفظ بهداشت دارند، از شیشه برای میز یا روی میز خود بهره می‌گیرند.

 

پارتیشن

پارتیشن‌ شیشه ای یکی از ابزارهای مهم طراحی دکوراسیون داخلی امروزی به حساب می‌آید.یکی از رنگ‌هایی که می‌توان در پارتیشن‌ها استفاده کرد که با وسایل در محل کار و منزل به راحتیهماهنگی ایجاد می‌کند رنگ خاکستری است. وظیفه اصلی پارتیشن‌ شیشه ای خاکستری تفکیک فضا و افزایش میزان مفید بودن فضاهای بزرگ و کم کاربرد می‌باشد. به همین دلیل در معماری نقشه باز و در دفاتر اداری به‌ وفور از این دیوارها استفاده می‌شود. پارتیشن بندی شیشه ای بهره گیری از نور طبیعی را به حداکثر خواهد رساند. همچنین اگر محل کار مشتری محور است، استفاده از پارتیشن شیشه ای با ایجاد دید باز به تمام قسمت‌های کاری شرکت، می‌تواند نمایانگر اعتماد به نفس، دقت، نظم و شفافیت در انجام مسئولیت‌ها باشد.

 

شیشه لاکوبل بین کابینتی خاکستری

یکی از رنگ‌هایی که برای بین کابینت آشپزخانه در میان تنوع رنگ‌های شیشه رنگی مشتری و طرفداران خاصی دارد، رنگ خاکستری است. خاکستری رنگی خنثی است و تقریبا می‌توان آن را با همه رنگ‌ها مورد استفاده هماهنگ کرد. فارغ از اینکه کابینت‌های شما به چه رنگ است، می‌توان از شیشه رنگی خاکستری برای فضای بین کابینتی استفاده کرد.

شیشه لاکوبل بین کابینتی خاکستری

شیشه لاکوبل بین کابینتی خاکستری

البته لازم است این نکته را در نظر داشته باشید که رنگ خاکستری موجود در شیشه های لاکوبل خود دارای تنوع طیف رنگی گسترده‌ای است.

 

دیوارپوش

دیوار پوش شیشه ای رنگی از زمان‌های قدیم تا کنون به عنوان یک عنصر تزیینی کاربرد زیادی داشته است. دیوارپوش شیشه ای لاکوبل خاکستری نیز یکی از انواع آن است که در صنعت معماری جایگاه به خصوصی را به خود اختصاص داده است. دیوار پوش‌های شیشه ای سطحی براق دارند. هر یک از مدل‌های دیوار پوش برای نصب در بخش‌های به خصوصی از منزل و یا مجل کار کارایی دارد، آن‌ها را می‌توان در اتاق خواب‌ها، آشپزخانه، هال و پذیرایی و…. نصب کرد. البته دیوار پوش شیشه ای را فقط برای مصارف خانگی خریداری نمی‌کنند و استفاده از آن به این موارد محدود نمی‌شود. از دیوار پوش در بسیاری از ساختمان‌های تجاری، پاساژها، مراکز خرید لوکس و…. استفاده می‌شود و نمای این ساختمان‌ها را زیباتر می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست